Śluby w czasach pandemii

fotografia_slubna_onlyyoustudio_michalina_norbert_slub-42

Zgadza się. Ta para swoją małżeńską przysięgę w krótkim czasie wypowiedziała przed ołtarzem dwukrotnie. Życie wciąż nas zaskakuje i każdy w pewnym momencie uczy się, że najlepszym planem jest być gotowym na zmianę planów – tak też było w przypadku Michaliny i Norberta.
OTWARCI NA ZMIANY
Kiedy dowiedzieli się, że nie będą mogli uczcić swojego ślubu na zabawie razem z rodziną i przyjaciółmi postanowili wziąć ślub, a wesele odłożyć na kolejny możliwy termin. I nie martwili się tym! To para pozytywnie zakręconych, młodych i energicznych ludzi. Ona jest niepoprawną kociarą, on kocha historyczne rekonstrukcje. Moim zdaniem przede wszystkim łączy ich pogoda ducha. Sam się przyłapywałem, że szczerzę się do aparatu, przeglądając ich ślubne fotki. A nawet nie zaczęliśmy wesela!

POZNAJ FOTOGRAFA NA SESJI NARZECZEŃSKIEJ
Miejsce na małą dygresję: nie mam na to żadnych statystyk, ani wykresów, ale jeśli jesteście gotowi zaufać mojemu przeczuciu to sesje narzeczeńskie (nawet te mini)  bardzo otwierają parę młodą na ich ślubnego fotografa (więcej na ten temat przeczytasz na moim blogu). Wiele osób może wiązać ze ślubnymi zdjęciami pewne obawy czy się stresować. Niepotrzebnie! I często najlepszym sposobem, żeby się o tym przekonać jest nawet krótka sesja, na której te wszystkie obawy zostają nazwane, wypowiedziane i skonfrontowane z rzeczywistością i ze ślubnym fotografem. Stąd moja rada – nie bójcie się sesji narzeczeńskich, nie rezygnujcie z nich. Poza tym że są genialną pamiątką i super zabawą, to możecie zdjąć z siebie spory irracjonalny stres w trakcie przygotowań do ślubu.
NIE CZEKAJ I POWIEDZ „TAK”
A wracając do Michaliny i Norberta to myślę, że byli przez cały ślub tak szczęśliwi i rozpromienieni bo wszystko w gruncie rzeczy poszło zgodnie z ich oryginalnym planem. W sumie jaki był ten ich oryginalny plan? Powiedzieć sobie „tak” i zacząć kolejny etap wspólnej drogi. Więc tak, ich najważniejszy plan spełnił się bez opóźnień 🙂

Jak to było z nimi dalej możecie zobaczyć i przeczytać w kolejnym wpisie, tam uśmiechają się jeszcze szerzej, jeśli to możliwe. Śmiało wbijajcie 😉

Pozostałe Historie