Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Sesja narzeczeńska

Nigdy się nad tym nie zastanawialiście? Nie jesteście do końca przekonani, czy sesja narzeczeńska jest akurat dla Was? Nie martwcie się - większość par tak myśli.
A mimo to sesja dla par w tym wyjątkowym okresie narzeczeństwa staje się coraz bardziej popularna i żadni zakochani nie żałują tej wyjątkowej pamiątki. 
Taka sesja fotograficzna jest niepowtarzalną okazją dla upamiętnienia Was w miejscach, które są ważne i szczególne dla Waszej historii; w charakterze typowym tylko dla Waszej dwójki - w środku miasta czy w zaciszu przyrody. To okazja żeby skupić się tylko na Waszej dwójce i Waszej pięknej miłości - bez stresu czy przesadnych przygotowań.
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będą wspaniałą pamiątką nie tylko dla Was, nabierając znaczenia i coraz większej sentymentalnej wartości z biegiem lat - mogą pomóc Wam udekorować salę weselną, mogą być elementem zaproszeń ślubnych lub idealnym prezentem z podziękowaniami dla rodziców, mogą wypełnić weselną księgę gości i w końcu… będą kiedyś niesamowitą niespodzianką dla Waszych dzieci :)

Nasze usługi

Reportaż ślubny

Dzień Waszego ślubu jest jedyną i niepowtarzalną chwilą, która otwiera przed...

Czytaj więcej

Plener

Plener Ślubny jest najlepszym prezentem, jaki możecie sobie nawzajem...

Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska

Nigdy się nad tym nie zastanawialiście? Nie jesteście do końca...

Czytaj więcej

Nasze fotografie - Wasza Historia

Kontakt

Filip Szkopiński

info@onlyyoustudio.com
tel.: +48 535 125 068
Adres: 
Łódź ul. Bracka 55/13
91-717 Łódź 
NIP: 7262643180