Chrzest małego michałka

fotorgafia_chrzest_onlyyoustudio_michaś-29

DŁUGO WYCZEKIWANA UROCZYSTOŚĆ
Dla rodziców tego wyjątkowego chłopca – Pauliny i Kamila – chrzest był szczególnie ważny i nie chcieli z nim zwlekać. Mały Michał Józef został ochrzczony już na kilka dni przed ukończeniem dwóch miesięcy – zresztą bardzo niedługo po naszym miłym spotkaniu na sesji noworodkowej 😉 Paulina już przy naszym pierwszym spotkaniu przyznała, że zarezerwowała termin Chrztu jeszcze przed narodzinami.
Ceremonia wyczekiwanego Chrztu Świętego Michasia odbyła się w przepięknym neogotyckim kościele w Pabianicach: w Parafii Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Michał nie zapłakał nawet przez chwilę – jest pogodnym i spokojnym dzieckiem, choć w tym uroczym garniturze powinienem chyba już mówić o opanowanym młodzieńcu.
RODZINNY CHILLOUT
Rodzina i najbliżsi przyjaciele spotkali się po chrzcinach na przyjęcie w klimatycznej, podmiejskiej restauracji z pięknym kompleksem ogrodowym „Tawerna”. Pogoda zdecydowanie dopisywała w tę leniwą, letnią niedzielę i goście chętnie odpoczywali na leżakach nad stawem. Michał skupiał uwagę wszystkich gości i ciężko było oderwać od niego wzrok. Dosłownie ustawiała się kolejka chętnych do wzięcia go na ręce. Takiemu to dobrze!

Pozostałe Historie